• 01Головна
 • 02Готель
 • 03Номера
 • 04Новини
 • 05Контакти
 • Головна сторінка - 2017 » Июнь » 14
  Народні колективи Закарпаття представили свою творчість у Словаччині

  10 червня у селі Тополя Словацької Республіки відбувся регіональний фестиваль народного мистецтва, на якому Закарпаття представляли народний фольклорно-етнографічний ансамбль «Ужгород» Ужгородського міського центру дозвілля – будинку культури (керівники Віктор та Олександр Шостаки, балетмейстер Роза Мацак) та фольклорний колектив «Цімборки» Перечинського районного будинку культури (керівник Ганна Мучичка).

  До слова, у селі Тополя народився греко-католицький священик, україноруський письменник, педагог, культурний діяч Олександр Духнович.
  Святкуванню дещо завадив дощ, але продовження програми тривало в прекрасній атмосфері на сільському уряді під час прийому старости села Тополя.
  Колективи виконали закарпатські народні пісні й танці, які з захопленням підспівували і танцювали глядачі. З вітальним словом виступив голова Закарпатської обласної організації Національної спілки письменників України, заслужений працівник культури України Василь Густі. Він також зачитав вірш, присвячений Олександрові Духновичу. Приємно, що на зустріч із народним мистецтвом приїхали професійний та аматорський фольклорні колективи зі Словаччини – «Пульс» (м.Пряшів) і «Люди з під Бескида» (с.Нова Седліца).
  Організаторами щорічного фестивалю є староста села Тополя Снінського окресу Марія Бобрикова та голова Союзу русинів українців Словаччини в місті Сніна Міхал Іванцо.

   

  Інтернет-видання
  UA- Reporter.com

  14.11.2018 - 03:38 0 555 Гость
  Комментарии (0)
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Коментарі
  21.08.2015 - 16:38
  2-х местный мансардный номер - оптимальный выбор по цене и комфорту.
  12.07.2015 - 23:34
  Подробно об экскурсиях здесь (для клиентов отеля Лісова Зірка) - ...
  Петр
  10.07.2015 - 18:45
  Здравствуйте. Подскажите стоимость экскурсии и как на неё попасть.
  Наверх