• 01Головна
 • 02Готель
 • 03Номера
 • 04Новини
 • 05Контакти
 • Головна сторінка - 2016 » Декабрь » 7
  Головна Закарпатські студенти-фізики посіли сьоме місце у компетенції "Мехатроніка"

  Нещодавно студенти нашого вишу Тетяна Феделеш та Іван Марушка взяли участь у змаганнях, організованих міжнародною некомерційною асоціацією «WorldSkills International», і показали блискучий результат.

  Вийшовши до фіналу олімпіади з мехатроніки в Київському політехнічному інституті, вони автоматично потрапили в число конкурсантів основних змагань, котрі базувалися на складових олімпіади.

  Змагання передбачали чотири етапи, кожен із яких тривав півтори години з перервами. У фіналі учасників поділили на дві групи, які розмістилися в різних аудиторіях, де були набори з 5 схожих стендів – міні-конвеєрів. Конкурcанти мали однакові завдання, але різні макети. Експерт команди (у наших юних науковців – доцент Василь Біланчук) ставав членом журі в іншій аудиторії – зі своєю ж командою спілкуватися не міг. Після завершення роботи над макетом контролер фіксував час закінчення й номер етапу. Найважливішим було зробити більше завдань за оптимальний час.

  «Хочу висловити особливу подяку Олександру Губареву за чудову організацію олімпіади і конкурсу. Я дуже задоволений участю в журі – це дає змогу більш фахово готувати команди до наступних змагань. Тобто колектив КПІ попрацював ще й над нами, експертами, – захоплено розповідає експерт команди нашого вишу, доцент кафедри прикладної фізики УжНУ Василь Біланчук.

  Представники фізфаку Ужгородського університету показали чудовий результат, посівши серед 23 команд 7-е місце у компетенції «Мехатроніка».

  «Готувалися ми близько двох тижнів, але найбільший результат дав один день, коли нам принесли контролер siemens і пояснили, як його програмувати. Під час змагань на обладнанні компанії FESTO нам довелося дуже швидко вчитися програмувати невідомою мовою STL. Загалом було дуже круто побувати на змаганнях такого рівня, адже тільки виконуючи різноманітні завдання, розумієш, який добрий багаж знань дав університет, незважаючи на слабку технічну базу», – ділиться враженнями учасник конкурсу, студент-фізик УжНУ Іван Марушка.

  Марія Шелельо

  05.10.2023 - 01:02 0 797 Гость
  Комментарии (0)
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Коментарі
  21.08.2015 - 16:38
  2-х местный мансардный номер - оптимальный выбор по цене и комфорту.
  12.07.2015 - 23:34
  Подробно об экскурсиях здесь (для клиентов отеля Лісова Зірка) -
  Петр
  10.07.2015 - 18:45
  Здравствуйте. Подскажите стоимость экскурсии и как на неё попасть.
  Наверх