• 01Головна
 • 02Готель
 • 03Номера
 • 04Новини
 • 05Контакти
 • Головна сторінка - 2016 » Декабрь » 6
  Дитячу школу мистецтв відкрили у Вільховецькій об’єднаній громаді

  У Вільховецькій об’єднаній громаді відбулася довгоочікувана подія – урочисте відкриття дитячої школи мистецтв. До цього часу, з 1987 року, в селі функціонувала філія Углянської, а до того – Тячівської та Дубівської ДШМ (у 70-х роках).

  Та колектив закладу завжди мріяв про самостійний повноцінний заклад. Цьогоріч їх бажання стали дійсністю, і рішенням сесії сільської ради від 28 жовтня утворили Вільховецьку ДШМ.
  Очолила заклад Мар’яна Думнич. Зараз у мистецькій школі навчаються близько ста дітей з Вільховецької об’єднаної громади та навколишніх сіл. Дивосвіт музики і образотворчого мистецтва юним талантам відкривають 8 викладачів. Вихованці школи опановують гру на фортепіано, скрипці, баяні, акордеоні, навчаються сольному співу, образотворчому і з вересня 2016 року – театральному мистецтву. Юні таланти неодноразово брали участь і перемагали в районних і обласних конкурсах.
  Відкриття ДШМ стало важливою подією в галузі культури краю, адже це перша в Україні дитяча школа мистецтв, відкрита в об’єднаній громаді. Тому участь в урочистостях узяли представники обласної, районної влади та об’єднаної громади – заступник голови Закарпатської обласної ради Петро Грицик, заступник начальника управління культури Закарпатської ОДА Ілдико Молнар, голова Закарпатського обкому профспілки працівників культури, Заслужений працівник культури України Наталія Товтин, перший заступник голови Тячівської РДА Михайло Полажинець, начальник відділу культури РДА Василь Гудак, провідний методист РМЦ Олеся Сасин, директори ДШМ району, Вільховецький сільський голова Михайло Цірик, начальник управління освіти, культури, сім’ї, молоді та спорту Вільховецької сільської ради Михайло Габор та інші.
  Слова подяки від імені батьків колективу закладу висловив колишній випускник школи – священик о.Іоанн Бібен. Думками і спогадами поділилася колишня директор Углянської ДШМ Тамара Іванівна Челленяк.
  Після символічного перерізання стрічки гостей привітав Вільховецький сільський голова Михайло Цірик.
  «Відкриття школи мистецтв дасть більші можливості для розвитку культури в об’єднаній територіальній громаді. З нашого боку, будемо докладати всіх зусиль для зміцнення матеріально-технічної бази закладу та заохочення працівників, щоб юні вільхівчани брали участь у конкурсах і фестивалях на рівні області», – зазначив керівник громади.
  Гості поздоровили колектив ДШМ зі святковою подією, побажали творчих успіхів, професійних здобутків колективу та юним вільховецьким даруванням і пообіцяли всебічну допомогу та співпрацю. Заступник голови облради Петро Грицик відзначив колектив ДШМ грамотою обласної ради.
  А вихованці ДШМ під керівництвом викладачів підготували для гостей і батьків насичену концертну програму з вокальних та інструментальних номерів. Дзвінкими голосами гостей зачарував хор учнів молодших класів (керівник – Вікторія Дудаш, акомпанемент – Віра Цьока), вокальний дует у складі Аліни Бібен та Анни-Марії Куцин, ансамбль учнів старших класів.
  Володарі другого місця огляду-конкурсу «Веселковий передзвін-2014» – фольклорний ансамбль (керівники Мирослава Токар, Іван Лемен) – майстерно заграли веселі закарпатські коломийки. Юні артисти були винагороджені бурхливими оплесками.
  Вільховецька ДШМ стала першим мистецьким закладом в Україні, відкритим в об’єднаній територіальній громаді. Є сподівання, що ДШМ з часом буде тільки розвиватись.
  Наталія Маджара.

   

  Інтернет-видання
  UA- Reporter.com

  14.11.2018 - 04:01 0 315 Гость
  Комментарии (0)
  Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
  [ Регистрация | Вход ]
  Коментарі
  21.08.2015 - 16:38
  2-х местный мансардный номер - оптимальный выбор по цене и комфорту.
  12.07.2015 - 23:34
  Подробно об экскурсиях здесь (для клиентов отеля Лісова Зірка) - ...
  Петр
  10.07.2015 - 18:45
  Здравствуйте. Подскажите стоимость экскурсии и как на неё попасть.
  Наверх